cska-sofia-bet365

ЦСКА победи Етър в контрола

02.07.2017

ЦСКА победи с 2:0 Етър в контрола играна на базата в Панчарево. Головете вкараха Крили Десподов и Давид Симао през първото полувреме. През второто полувреме на терена се появи дошлия на проби сръбски защитник Марко Клисура.
ЦСКА тотално надигра своя съперник през първото полувреме. Още във 2-ата минута Десподов намери Каранга в добра позиция, но стреля встрани от вратата на Етър.
В 17-ата минута Кевин Меркадо се възползва от грешка пи изнасянето на топката от страна на гостите и пусна пас към Кирил Десподов, който с мощен удар прати топката в мрежата на Христо Иванов.
Давид Симао с топовен шут прати топката в напречната греда в 32-ата минута. Отново той бе в центъра на събитията в 38-ата минута, след като центрира към Рубен Пинто, който с глава направи 2:0.
Втората част започна с нови атаки на ЦСКА към вратата на Етър. Много активни бяха резервите Енрике и Кулма.
В 60-ата минута Стамен Белчев смени почти всички футболисти, които започнаха срещата.
Никола Колев бе изведен сам срещу вратаря на Етър в 76-ата минута, но той изби с крак в корнер.
Лубош Адамец от Етър получи червен картон в 87-ата минута за задържане на Енрике.
Кристиян Малинов от пряк свободен удар можеше да вкара трети гол, но стреля неточно.