totnam-bet365

Тотнъм загуби при гостуването си на Уест Хям

06.05.2017

Тотнъм загуби с 0:1 при гостуването си на Уест Хям в лондонското дерби от 36-ия кръг на английския шампионат. “Чуковете” прекъснаха серията на “шпорите” от девет поредни победи с попадението на Мануел Лансини в средата на втората част на двубоя.
Националът Хари Кейн пропусна няколко шанса да даде аванс в полза на гостите преди почивката. Стигна се до 65-ата минута, когато Арън Кресуел изпълни корнер, защитата на Тотнъм не успя да изчисти добре топката след удар на Андре Аю, кълбото стигна до Лансини и той отблизо реализира решителното попадение.
Джонатан Кайери също имаше шанс също да се разпише, но вратарят Уго Йорис се справи блестящо с опасността пред вратата на Тотнъм.
До края на срещата гостуващият тим не успя да застраши сериозно вратата на “чуковете”.
“Шпорите” имат актив от 77 точки и изостават на четири след лидера Челси, който трябва да спечели следващите си два двубоя, за да стане шампион. В понеделник вечерта “сините” играят у дома срещу застрашения от изпадане Мидълзбро. Уест Хям е в средата на класирането във Висшата лига и има 42 точки.