sevilia bet365

Севиля победи срещу Арсенал

31.07.2017

Севиля победи с 2:1 срещу Арсенал на приятелския турнир “Емиратс Къп” в Лондон. Головете в двубоя паднаха пред втората част, а новото попълнение на английския отбор Александър Лаказет се разписа при първото си участие в титулярния състав. Лондончани спечелиха турнира заради категоричната си победа от 5:2 срещу португалския Бенфика от събота.
Хоакин Корея изведе испанците напред в резултата четири минути след почивката с точен удар покрай Петер Чех.
“Артилеристите” се добраха до равенството в 62-ата минута, когато Лаказет се разписа след асистенция на Алекс Окслейд-Чембърлейн.
Седем минути след това севилци достигнаха до успеха с гол на Стивън Нзонзи, който е бивш играч на английския Стоук Сити.
Испанският младежки национал Ектор Бейерин, който получи по-дълга почивка заради ангажиментите си с “ла фурия”, изигра първия си мач с екипа на Арсенал по време на предсезонната подготовка.
В другия неделен мач от надпреварата в английската столица германският РБ Лайпциг победи с 2:0 срещу Бенфика.