REAL MADRID bet365

Реал Мадрид смаза Атлетико

03.05.2017

С хеттрик на Кристиано Роналдо Реал Мадрид победи градския съперник Атлетико с 3:0 в първи полуфинален мач в Шампионска лига.
Португалската мегазвезда отново блесна и до голяма степен обезмисли реванша на “Калдерон”.
Реал изигра перфектен тактически мач и напълно обезличи противника.
Роналдо откри резултата още в 10-а минута с удар отблизо след асистенция на Каземиро.
След попадението Реал продължи да атакува и можеше да увеличи аванса си още до почивката, но удари на Иско, Лука Модрич и Карим Бензема не намериха целта.
През втората част Атлетико взе инициативата и изнесе играта в по-предни позиции. Домакините обаче се защитаваха умело и чакаха своя момент да нанесат нов удар.
В 73-а минута Кристиано Роналдо отново бе на точното място и след грешка в защитата на Атлетико с удар от движение не остави шансове на вратаря – 2:0 за Реал.
Роналдо оформи своя хеттрик в 86-а минута на празна врата след асистенция на резервата Лукас Васкес.
Така португалецът има вече на сметката си 103 гола в Шампионска лига, а Реал спокойно чака реванша, в който едва ли ще пропусне шанса си да се класира за финала и да защитава трофея от миналата година.