REAL MADRID bet365

Реал Мадрид се приближи до Суперкупата след победа над Барселона на “Камп Ноу”

14.08.2017

Реал Мадрид победи Барселона с 3:1 като гост в първия мач за Суперкупата на Испания. Европейският клубен шампион успя да вземе солиден аванс преди реванша, който е на 17 август на “Сантяго Бернабеу”.
Реал поведе след автогол на Жерар Пике в 50-а минута, но Барса изравни след точно изпълнена дузпа от Лионел Меси в 77-а минута.
Мегазвездата Кристиано Роналдо започна мача на пейката за Реал, но след появяването си в игра реши изхода от мача. Португалецът вкара втория гол за Реал в 80-а минута, след като финтира Пике и с прецизен удар под гредата вкара за 2:1. Само две минути по-късно Роналдо опита да си изкара дузпа с падане в наказателното поле, но реферът му вдигна втори жълт картон и го изгони от терена.
В последните минути Барса се вдигна в атака в опит да изравни, но вместо това получи трети гол след хубава контраатака в последната минута и точен завършващ удар на Марко Асенсио.