niki-mitov-bet365

Николай Митов: “Всичко е в ръцете на ръководството”

31.07.2017

Изказвания след мача от третия кръг в Първа лига между Левски и Витоша Бистрица – 2:0:

Николай Митов, старши треньор на Левски:
“Доволен съм от победата, днес отбелязахме голове. Имаше и моменти, от които не съм доволен. Ще ги чистим. До 10-ата минута можеше да бъде 2:0 или 3:0 за нас.
Важното е Габриел Обертан да покаже това, което може. Той ще дърпа Левски нагоре. Във футбола всеки ден е доказване.
Иван Горанов ще тренира през седмицата. Давид Яблонски ще премине прегледи. Надявам се за другия кръг да бъдат готови. Тези, които ги заместиха, се представиха добре.
Отборът се прави с време. Не само с 15-20 дни подготовка. В момента се изгражда отбор, това е най-важното.
Всеки мач играем за победа. Каквото зависи от мен, го правя. Ако има нещо да се прави, ръководството да каже. С тези писания не печели отборът. Всичко е в ръцете на ръководството. Нищо не мога да коментирам.”

Костадин Ангелов, треньор на Витоша:
“Все още сме неопитни. Допуснахме елементарни голове. Прибързваме във фазата, когато трябва да бъдем по-търпеливи при завършване на атаките.
Нашите възможности са по-големи. Трябва да бъдем по-смели. Не знаем какво е нивото, идва ни по-бързо темпото на игра. Ще се ориентираме с течение на времето. Срещу Левски се тича повече. Към четвърти-пети кръг играчите ни ще бъдат във форма. Няма да сменяме стила на игра. Вървим си по пътя.”