klaudiu-kesheru-ludogorec-bet365

Лудогорец загуби срещу Динамо Москва

02.07.2017

Лудогорец – Динамо Москва 1:3
голмайстори: 1:0 Жоао Пауло 25, 1:1 Вандерсон 41, 1:2 Фатос Бечирай 48, 1:3 Александър Зотов 54
състав на Лудогорец: Ренан дос Сантос, Александър Василев, Густаво Кампаняро, Игор Пластун, Венцислав Керчев, Лукас Саша, Кристиан Китов (60-Антонио Георгиев), Върджил Мисиджан, Жуниор Кишада, Жоао Пауло и Клаудиу Кешерю.

Лудогорец загуби с 1:3 срещу Динамо Москва в контрола среща в Австрия, след като българските шампиони, които играха изцяло в резервен състав, допуснаха пълен обрат.
Лудогорец поведе в 25-та минута, когато Върджил Мисиджан изведе Жоао Пауло сам срещу вратаря на руснаците и бившият нападател на Ботев Пловдив го преодоля за 1:0. Разградчаните бяха по-добрият отбор до края на полувремето, но не вкараха повече голове, а и напротив – Динамо изравни. Точен за руснаците в 41-та минута бе бразилецът Вандерсон.
Динамо направи пълен обрат три минути след началото на второто полувреме, когато черногорският национал Фатос Бечирай удари греда, но после вкара за 2:1 с глава. Александър Зотов пък беше точен за крайното 3:1 в 54-та минута с удар от близо след избита топка на Венцислав Керчев.
Динамо Москва имаше по-добри възможности за гол до края на мача, но не вкара повече.
Следващият контролен мач на Лудогорец е срещу руския Алтах утре, когато ще играят титулярите.