caen-bet365

Каен се изравни със Сент Етиен на четвъртото място

10.09.2017

Каен продължава силното си представяне от началото на сезона във френската Лига 1, след като в мач от 5-ия кръг надигра у дома Дижон с 2:1 и се изравни със Сент Етиен на четвъртото място в класирането.
Победата за Каен е трета за сезона и тимът има 9 точки.
Иван Сантини откри в полза на Каен в 5-а минута, но Жордан Марие изравни за гостите от Дижон до почивката.
В 79-а минута Каен остана с човек по-малко след червен картон на Адама Мбенге, но две минути по-късно тимът стигна до трите точки след автогол на Седрик Ямбере.
Нант измъкна трите точки при гостуването на Монпелие. Единствения гол в мача вкара Диего Карлос в 76-а минута.
Амиен се наложи с 1:0 при гостуването на Страсбург в друга среща от кръга. Гаел Какута вкара победния гол за тима в 13-а минута.