kavani bet365

Единсон Кавани премина границата от 100 гола за Пари Сен Жермен

05.11.2017

Единсон Кавани премина границата от 100 гола за Пари Сен Жермен, който продължава да доминира във френското първенство след днешната победа с 5:0 над Анже

Кавани вкара в 30-ата и в 60-ата минути на мача, разписвайки се за 3:0 и 4:0. Останалите попадения бяха дело на тийнейджърът Килиан Мбапе- първият и последният, както и на Юлиан Дракслер в 14-ата минута. Липсата на Неймар по никакъв начин не се отрази на атакуващата мощ на парижани, които доминираха от първата до последната минута.
Дани Алвеш подаде на Мбапе за 1:0, а също така и на Дракслер в 14-ата за втория гол. След половин час игра Мбапе подаде с гръб към Кавани, който наниза 100-ия си гол в Лига 1.
Дракслер асистира за 4:0 в 60-ата минута, когато уругваецът заби 101-ия си гол в 144 мача. Това попадение, както и петото в мача, паднаха след контраатаки и пресечени пасове в средата на терена. Резервата Лукас подаде на Мбапе за последния гол, който спринтира сам и търколи топката край вратаря.
С днешната победа Пари Сен Жермен има 7 точки преднина над Монако, 32 срещу 25 точки, но монегаските приемат Гинган по-късно днес.