dinamo-kiev-bet365

Динамо Киев потопи Бешикташ, Наполи и Бенфика са на осминафинали

07.12.2016

Въпреки че нямаше нито една загуба до вечерашният шести двубой в групата, футболистите на Бешикташ загубиха в Киев от шампиона на Украйна, Динамо с 6-0 (3-0) и няма да продължат в Шампионската лига, но ще играят в Лига Европа.

Основният виновник за загубата в Украйна, турците откриха в шотландския съдия Топмпсон който показа два червени картона за футболистите на турския шампион Бек и Абубакар и с това улесни работата на домакините.

Екипът на Ребра поведе с гол на Бйесидин в 9. минута, а до почивката Йармоленко от дузпа и Буйалски реши въпроса кой ще бъде победителя. Дерлис Гонзалес, Сидорчук, Мораиш  през втората част на мача амо направиха победата смазваща.

Наполи както и в Италия така и в Португалия победи Бенфика с 1-2 и спечели първото място в Б група. С голове във втората част на Кайехон и Мертенс (за Бенфика гот отбеляза Хименес), екипът на Маурицио Съри показа, че играе най-добре срещу преките си конкуренти за първо място в групата с 11 точки реализира целта си и ще играе в елиминациите на Шампионската лига.