montana-bet365

Атанас Атанасов: Нямаме време да празнуваме

29.05.2017

Треньорът на Монтана Атанас Атанасов Ц Орела след победата с 3:0 над Локомотив Горна Оряховица:
Ние нямаме време да празнуваме. Още утре ще имаме тренировка, ще направим възстановяване и ще се подготвяме за най-важния ни мач.
Попаденията бяха вкарани с оглед играта. Момчетата показаха характер и мъжество. Повярвахме си. Представихме се на добро ниво. Във всеки един мач след 60-70 минута ни се изчерпват силите”.

Атанас Илиев (футболист на Монтана):
“Изключително труден мач. Бяхме пределно мобилизирани и търсехме гол още от първата минута. Говорихме си, че излизаме да бием с разлика и за наша радост това се случи. Надявах се и знаех, че ще победим, но не точно категорично с 3:0. Бях с навехнат гледен, не бях тренирал доста време с отбора.
Очаквам да подходим агресивно срещу Септември като днес от началото и да победим. Гледал съм ги, но нямам особени впечатления. Не мисля, че има разделение между българи и чужденци в нашата съблекалня. Уникален мотиватор е Атанас Атанасов, голям пич”.