Рома – Интер

roma
vs icon
inter

Прогнозата на BGbets.com за срещата Рома - Интер
Г/Г
И двата отбора да отбележат гол
Благодарим ви, че дадохте своя вот!
Вашият вот за мача:
  • 1
  • X
  • 2

Тагове: